SK DE

PONUKA

Staviame rodinné domy na kľúč už viac ako desať rokov. Začínali sme ako živnostníci a od roku 2008  pôsobíme na trhu ako VoBo servis, s.r.o.. Máme za sebou viac ako 75 stavebných projektov rôznej veľkosti od jednoduchých rekonštrukcií domov či bytov, cez rôzne prístavby až po kompletné výstavby a realizácie rodinných domov na kľúč po celom Slovensku. Od roku 2015 sa viac zameriavame na návrh a výstavbu Pasívnych a Nízkoenergetických rodinných domov ( sme držiteľmi osvedčenia od Passive House Institute) ako aj na komplexné dodanie služieb zákazníkovi, s ktorým vieme spoločne postupovať už od výberu vhodného pozemku, cez kompletný architektonický projekt stavby domu, samozrejme postavenie domu na kľúč až po dizajn návrh a originálne zariadenie interiéru ako aj exteriéru okolia domu a záhrady.

Na Slovensku ponúkame ako prvý originálne riešenie 10, 20, alebo 30 ročnej záruky na celú stavbu domu! Tento program je podobný záruke, ktoré sa zvyknú vzťahovať napr. na nové autá, kde máte tiež záruku na určitý počet km, alebo počet rokov. My ponúkame 3 programy, z ktorých si zákazník jednu vyberie a my mu ponúkame garanciu na celý dom vrátane technológií, súčasťou ktorých je pravidelný servis 2x ročne. Podrobné podmienky sa nachádzajú tu.

 

POZEMOK

Ak nemáte pozemok, vieme Vám zabezpečiť kompletný servis kúpy pozemku od poradenstva pri výbere a hľadaní vhodného pozemku, až po sprostredkovanie kúpy vhodného pozemku na základe Vašich preferencií a požiadaviek. Nie sme realitná kancelária, ale máme skúsenosti a tiež kontakty na seriózne realitné kancelárie, s ktorými spolupracujeme a preto Vám vieme garantovať rýchly a seriózny prístup s odborným poradenstvom pri výbere toho najlepšieho pozemku pre Vaše nové bývanie. Nie je jedno aký pozemok si kúpite, cena nie je vždy zrkadlom "kvality" pozemku, keďže ten by mal spĺňať niekoľko podmienok pre to, aby ste ho mohli v budúcnosti plnohodnotne využívať na bývanie.

 

PROJEKT DOMU

Druhý krok by vždy mal byť výber projektu rodinného domu už na existujúci pozemok. Nikdy nie naopak... Sme Partnerom a predajcom projektov svetovej architektonickej kancelárie Z500 INTER  a ponúkame vám výber z takmer 300 projektov rodinných domov, ktoré máme v ponuke (www.z500.sk). Veľkou výhodou týchto projektov je ich rozmanitosť a štýlové prevedenie detailov  jednotlivých projektov, ako aj rýchlosť dodania projektu k stavebnému povoleniu a tým aj zrýchlenie celého procesu výstavby od výberu projektu až po stavebné povolenie.

Ak máte špecifické požiadavky alebo komplikovaný pozemok, alebo si len jednoducho prajete originálny a jedinečný projekt, vieme Vám ponúknuť aj takúto službu architekta, od prvej konzultácie a poradenstva, cez vypracovanie architektonickej štúdie až po vypracovanie kompletného projektu stavby k stavebnému povolenie, alebo aj detailný realizačný projekt. Táto možnosť je časovo i finančne náročnejšia, ale bude originálna a jedinečná. Samozrejmosťou je aj návrh zariadenia interiéru a vonkajších úprav domu a pozemku, dodanie vizualizácii a realizáciu tohoto zariadenia.

 

STAVEBNÉ POVOLENIE

Ak ste si u nás zakúpili projekt stavby a stavbu vášho nového domu zveríte nám, vybavenie stavebného povolenia máte zahrnutú v cene výstavby. Nebudete sa musieť zdržiavať nekonečnými návštevami úradov a dodávateľov energií, všetko za vás urobíme a vybavíme my, bude stačiť iba jedna návšteva u notára kde si overíte podpis na splnomocnenie pre nás na vybavenie všetkých náležitostí na vybavenie stavebného povolenia. Táto ponuka je zatiaľ obmedzená na BA, TT, NR, BB kraj. Postupne budeme pridávať aj ostatné kraje na Slovensku, aby sme vedeli obslúžiť a ponúknuť túto službu zákazníkom na celom Slovensku.

 

STAVBA DOMU

Postavíme vám rodinný dom z najlepších dostupných materiálov v Európe v pasívnom, alebo NED štandarde. Ideálne je, keď celý proces stavby domu absolvujeme spolu už od návrhu a realizácie projektu stavby na váš konkrétny pozemok, pretože vtedy vieme najlepšie zapracovať a nakoniec  i zrealizovať (postaviť a zariadiť) vaše požiadavky a predstavy. Samozrejme nie je problém, ak za nami prídete s už vybratým konkrétnym projektom stavby, radi vám realizáciu naceníme a postavíme. Celý proces výstavby je rozdelený do 10 etáp. Tak isto je aj stavba financované, formou úhrad záloh a vyúčtovaní týchto etáp výstavby.  Každá stavba je originálna a individuálna a preto si vyžaduje veľmi precíznu a detailnú prípravu projektu, ale aj rozpočtu a nacenenia. Každý potenciálny zákazník od nás dostane  množstvo referencií s konkrétnymi menami a telefónnymi číslami našich zákazníkov, ktorým sme postavili rodinné domy. Zakladáme si na odbornosti a dôveryhodnosti, v tomto sme naozaj dôslední. Chceme, aby stavba vášho vysnívaného domu bola pre vás pozitívnym zážitkom, pri ktorom budete vtiahnutí do procesu výstavby do tej miery, akú si vyberiete a budete môcť sledovať plnenie plánu a tešiť sa na nový domov. Počas celej stavby vám bude k dispozícii elektronický stavebný denník, ktorý mi an stavbe budeme 2x denne aktualizovať a vy z akéhokoľvek miesta na zemi budete vidieť čo sa v ten deň na stavbe urobilo a ako to vyzerá. Samozrejmosťou sú kontrolné dni, ktoré sú minimálne 1x za týždeň, kedy sa stretáva zástupca našej firmy (väčšinou konateľ), stavby vedúci resp. stavebný dozor a samozrejme investor stavby, teda vy. Tento osvedčený model sme počas 10 rokov výstavieb vyladili do terajšej formy. Nakoľko je každá stavba iné, jedinečná a originálna, zakaždým niečo pridáme, doplníme tak, aby sme čo najtransparentnejšie komunikovali so zákazníkom a aby sme zákazníkovi postavili jeho vysnívaný domov.