SK DE

O NÁS

O NÁS

Staviame rodinné domy na kľúč už viac ako desať rokov. Máme za sebou viac ako 80 stavebných projektov rôznej veľkosti od jednoduchých rekonštrukcií domov či bytov, cez rôzne prístavby až po kompletné výstavby a realizácie rodinných domov na kľúč po celom Slovensku. K tomuto sme vždy potrebovali šikovných a jedinečných spolupracovníkov, ktorých stále priebežne hľadáme.  Dnes tvoríme tím 12 stálych zamestancov VoBo servis, s.r.o. a približne 30 blízkych spolupracovníkov a živnostníkov, s ktorými realizujeme sny našich zákazníkov. V sezóne na našich projektoch a stavbách pracuje približne 40 pracovníkov, ktorí sú špičkou vo svojej oblasti.

Od roku 2015 sa zameriavame na návrh a výstavbu Pasívnych a Nízkoenergetických rodinných domov (sme držiteľmi osvedčenia od Passive House Institute) ako aj na komplexné dodanie služieb zákazníkovi, s ktorým vieme spoločne postupovať už od výberu vhodného pozemku, cez kompletný architektonický projekt stavby domu, samozrejme postavenie domu na kľúč až po dizajn návrh a originálne zariadenie interiéru ako aj exteriéru okolia domu a záhrady.

Od roku 2016 sme začali ponúkať výstavbu Drevodomov systémom "TWO BY FOUR", stĺpikový systém rozšírený najmä v severnej Amerike.

Na Slovensku ponúkame ako prvý originálne riešenie 10, 20, alebo 30 ročnej záruky na celú stavbu domu! Tento program je podobný záruke, ktoré sa zvyknú vzťahovať napr. na nové autá, kde máte tiež záruku na určitý počet km, alebo počet rokov. My ponúkame 3 programy, z ktorých si zákazník jednu vyberie a my mu ponúkame garanciu na celý dom vrátane technológií, súčasťou ktorých je pravidelný servis 2x ročne. Podrobné podmienky predstavíme už čoskoro.

 

 

Pasívny dom - Tlmače Pasívny dom - Tlmače